Výber liekov
Výber lekárne
Kontaktné údaje
Rezervácia
Späť na zoznam
DR.MAX PARACETAMOL 500MG 20TBL
tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
Upozornenie
Niektoré informácie sú podľa zákona dostupné len odborníkom
Som odborník
DR.MAX PARACETAMOL 500MG 20TBL
tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
Tablety
Pridať do rezervácie

Liek obsahuje účinnú látku paracetamol, ktorá pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu.
Používa na zníženie horúčky a zmiernenie bolestí sprevádzajúce chrípku, prechladnutie alebo iné infekčné ochorenia u dospelých a deti od 6 rokov. 
Liek je tiež vhodný na úľavu od miernej až stredne silnej bolesti rôzneho pôvodu, ako je bolesť hlavy, migréna, bolesť chrbta, zubov, menštruačná bolesť, bolesť hrdla alebo nezápalová bolesť pohybového systému. Viac na adc.sk

Zobraziť viac
Detailný popis
Určenie
Dávkovanie
Pridať do rezervácie