Späť na zoznam
Ibuprofén
tbl flp (blis. PVC/PVDC) 1x30 ks
Upozornenie
Niektoré informácie sú podľa zákona dostupné len odborníkom
Ibuprofén
tbl flp (blis. PVC/PVDC) 1x30 ks
Filmom obalené tablety s predĺženým uvoľňovaním
Detailný popis
Účinná látka
Ibuprofen p.o. predlzene uvolnovanie 800 mg (30 ks)