Späť na zoznam
Kyselina acetylsalicylová
tbl ent (blis.PVC/Al) 1x120 ks
Upozornenie
Niektoré informácie sú podľa zákona dostupné len odborníkom
Kyselina acetylsalicylová
tbl ent (blis.PVC/Al) 1x120 ks
Gastrorezistentné tablety
Detailný popis
Účinná látka
Kyselina acetylsalicylova p.o. 100 mg (120 ks)